Oferta Dla FIRM

Zadbaj o finanse swojej firmy

Chcesz rozwijać swój biznes a nie posiadasz odpowiednich środków? Nasz bank pomoże Ci zrealizować wszystkie inwestycje, które sobie zaplanujesz.

Klienci biznesowi

Nasze usługi

 • Karty bankowe

  Karty VISA Classic Debetowe są międzynarodowymi kartami płatniczymi umożliwiającymi Posiadaczowi karty lub Użytkownikowi karty dokonywanie w kraju i za granicą transakcji.

  zobacz więcej
 • Kredyty

  Kredyty mogą być udzielane osobom posiadającym: pełną zdolność do czynności prawnych, udokumentowane źródło dochodów i zdolność do spłaty kredytu wraz z odsetkami.

  Wakacje Kredytowe

  zobacz więcej
 • Rachunki ROR

  Rachunek oszczędnościowo - rozliczeniowy przeznaczony jest dla klientów indywidualnych o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz udokumentowanych źródłach dochodu, przez które należy rozumieć dochody z pracy, renty, emerytury lub stypendium. Do otwarcia rachunku wymagany jest dokument tożsamości oraz zaświadczenie o zatrudnieniu lub odcinek renty (emerytury). Rachunek może być prowadzony na rzecz jednej osoby lub jako rachunek wspólny dla dwóch osób.

  zobacz więcej
 • Usługi zagraniczne

  Polecenie wypłaty w obrocie dewizowym. Dyspozycja polecenia wypłaty, i waunki wykonania do pobrania tutaj. Podaj swojemu kontrahentowi zagranicznemu kod SWIFT: Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. S.W.I.F.T. CODE: POLUPLPR PL i Twój 26-cyfrowy numer rachunku bankowego

  zobacz więcej
Bank Spółdzielczy Zakopane bankowa aplikacja mobilna

POBIERZ NASZĄ APLKACJĘ

mPBS Zakopane

mPBS Zakopane to aplikacja dla klientów Podhalańskiego Banku Spółdzielczego w Zakopanem, umożliwiająca w bezpieczny i wygodny sposób wykonywanie transakcji, autoryzowanie operacji wykonywanych w serwisie bankowości elektronicznej, a także pozwalająca na podgląd historii operacji, informacji o produktach, blokadach, saldach i szczegółach operacji.